Uudised

04.11.2016

Säästupirnid, luminofoorlambid ning LED lambid sisaldavad keskkonnale ohtlikke aineid ning kompnente. Sellest tingituna peab lambitootja või maaletooja tagama lambijäätmete tagasivõtmise. Käesoleval sügisel korraldab Ekogaisma Eesti koostöös  MTÜ Eesti Elektri- ja Elektroonikaseadmete Ringlusega teabekampaania, mille eesmärk on informeerida tarbijaid oma vana koduelektroonika tagastamisvõimalustest.

19.04.2012

Ekogaisma Eesti OÜ käivitab aprillikuu viimasel nädalal raadio SkyPlus eetris reklaamikampaania, mille eesmärgiks on vähendada free-rider'ite osakaalu Eestis. Jäätmeseadus kehtestab nn probleemtoodetele tootjavastutuse põhimõtte, mis tähendab, et tootja on kohustatud tagama tema valmistatud, edasimüüdud või sisseveetud probleemtootest tekkivate jäätmete kokkukogumise, taaskasutamise või kõrvaldamise.

10.04.2012

2011. aasta teavituskampaania pealkirjaga "Mis ei sära, too ära!" viis Ekogaisma Eesti ellu koostöös loovagentuuriga Monstrum. Ülesanne, mida täitma asuti, polnud sugugi lihtsate killast. Võttis mitmeid suundi ja ideid enne kui langetati otsus koomiksi kasuks. Eeldasime, et koomiksi stiilis reklaam püüab sihtgrupi tähelepanu ja pakub neile lühikese, kuid hariva ja lõbusa pausi näiteks bussipeatuses transporti oodates. Samuti ka ajalehes tõsiseid uudiseid lugedes.

28.05.2008

Seminaril esitatud ettekanded: